AVON #YESCHALLENGE ENTRY

AVON #YESCHALLENGE

Esmu lielā sajūsmā rakstīt šo rakstu Latviešu valodā, jo parasti rakstu Angļu valodā, tapēc ka man ir daudz lasītāju no dažādām valstīm. Man ir doma ik pa laikam uzrakstīt rakstus dzimtajā valodā, jo ļoti lepojos būt no Latvijas. Esmu vēl lielākā sajūsmā rakstīt šo rakstu sadarbojoties ar AVON LATVIJA. Neilgu laiku atpakaļ saņēmu izaicinājuma e-pastu piedalīties AVON #YESCHALLENGE konkursā. Es nevarēju teikt nē, jo AVON ir viena no kosmētikas kompānijām, ko zinu jau no bērnības, jo mammai vienmēr mājās bija AVON kosmētikas katalogi un es augot sapņoju, ka kādu dienu varēšu pasūtīt visu ko vēlos no AVON.

AVON MARK MAKEUP

Piekrītot piedalīties AVON #YESCHALLENGE es varēju izvēlēties piecas no jaunajām Mark liquid lip lūpu lakām, kuras drīzumā būs pārdošanā. Es izvēlējos četras matētas lūpu lakas (Whipped Late, Passion It, Fabulosity, Orange You Happy) un vienu spīdīgu lūpu laku (Blushing). AVON atsūtīja ne tikai lūpu lakas, bet visu nepieciešamo pilnam make-up no Mark kosmētikas līnijas. Drīzumā būs atsevišķš raksts ar atsauksmēm par Mark liquid lip lūpu lakām un arī atsevišķš raksts ar atsauksmēm par visu pārējo ko saņēmu AVON #YESCHALLENGE paciņā.

Šodien, es pasniegšu trīs make-up izskatus piemērotus dažādām dzīves situācijām izmantojot tikai Mark kosmētikas līnijas produktus. Lielākā daļa kosmētikas ir perfekta ikdienai, bet lielais toņu klāsts liquid lip lūpu lakām atļauj šo ikdienas kosmētiku pārvērst nedaudz košāku, līdz ar to es izveidoju ikdienas make-up (darbam vai skolai), vakara make-up (ballītēm) un tā kā drīzumā ir Halloween svētki es gribēju nedaudz paspēlēties ar šo kosmētiku un izveidot make-up, kas ir piemērots Halloween pasākumam.

AVON #YESCHALLENGE

Šis ir mans ikdienas make-up izmantojot tikai AVON Mark produktus. Lai sasniegtu šo izskatu es izmantoju:

Sejai:

  • Mark Grima Bāzi (Magix Face Primer). Es dievinu šo grima bāzi, jo tā padarīja manu sejas ādu ļoti līdzenu un mīkstu. Esmu lietojusi daudz dažādas grima bāzes, bet šī ir vislabākā ko esmu lietojusi, pat labāka nekā Benefit Porefessional.
  • Mark Tonālo Krēmu (Nude Matte Fluid Makeup).
  • Mark 2 Vienā Kontūrēšanas Produktu (Contour Duo). Kontūrēšanas pūderis šajā komplektā ir fantastisks. Es jau vairāk kā gadu lietoju Benefit Hoola kontūrēšanas pūderi, bet šis AVON pūdēris to pārspēj 100%.
  • Mark Vaigu Sārtuma Zīmuli tonī Blushing Nude (Be Blushed Cream Blush Stick).
  • Mark Glow On Izgaismojošo līdzekli sejai (Glow On Face Illuminator).
  • Mark Grima Bāzi & Fiksētāju (Magix Prep and Set Spray).

Acīm:

  • Mark Želaju Uzacīm tonī Deep Brown (Perfect Brow Creme Gel Pot). Šis produkts mani patīkami pārsteidza. Paciņā saņēmu divus toņus tumši brūnu un blondu. Blondais diemžēl man ir par gaišu jo man ir dabīgi tumšas uzacis, bet tumši brūnais tonis man ir perfekts. Es iepriekš lietoju Anastasia Beverly Hills Brow Pomade tonī Taupe. Deep brown tonis Mark uzacu želajai ir gandrīz identisks Anastasia Beverly Hills Taupe tonim, bet Mark uzacu želaja man patīk daudz labāk jo to ir vieglāk kontrolēt un man nekad nav tik labi sanākušas uzacis kā ar šo želaju.
  • Mark Acu Ēnas tonī Golden Gleam (18hr Artist Eyeshadow Ink).
  • Mark melno skropstu tušu apjomam (Big & Style Volume Mascara).

Lūpām:

  • Mark matētā liquid lip lūpu laka tonī Whipped Late (Liquid Lip Lacquer Matte).

AVON #YESCHALLENGE

Šis make-up izskats ir mana versija vakara grimam. Šis izskats ir papildinājums iepriekšējam izskatam. Es iepriekšējam izskatam pievienoju trīs citus produktus lai to padarītu piemērotu vakaram. Sāku ar acīm, kuras papildināju ar Mark acu ēnām tonī Totally Taupe (18hr Artist Eyeshadow Ink). Šo pelēki brūno toni uzliku uz ārējā acu stūra lai to padarītu nedaudz dramatiskāku un izteiksmīgāku. Pēc tam es acis papildināju ar Mark šķidro acu laineri (Mega Effects Liquid Eyeliner) un nobeidzu samainot lūpu krāsu. Šim izskatam vispiemērotākā lūpu laka likās tumšā tonī, tapēc izvēlējos Passion It.

AVON #YESCHALLENGE

Pēdējais izskats ir mans mīļākais, jo tas ir mans Helovīna eksperiments. Es gribēju vairāk paspēlēties ar acu laineriem. Lai iegūtu šo izskatu es papildināju manu vakara grimu. Papildināju to ar Mark ilgi noturīgajiem acu zīmuļiem toņos Blackout un Silver Shimmer (Artist Gel Longwear Eyeliner). Es ļoti gribēju redzēt kā man izskatītos zilais tonis uz acīm, tapēc šo izskatu paplidināju ar AVON SuperShock želejas laineri tonī Shimmering Sapphire. Man ļoti patīk iznākums, jo nēesmu sevišķi talantīga detalizētos make-up izskatos, bet liekas ka sanāca diezgan labi.

Ceru ka tev patika šis raksts. Vai tu esi mēģinājusi Mark kosmētiku?

-A

Gribu teikt lielu paldies savai mammai par paciņas pārsūtīšanu uz Angliju un šī raksta kļūdu labošanu, jo Latviešu valoda man vairs nav tik laba.

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *